Spotkanie z przedsiębiorcami

14.10.2020

Kolejne spotkanie tym razem w Nowym Sączu. Firma FAKRO, która posiada własną flotę transportową jest jest wiceliderem światowego rynku okien dachowych. Ta innowacyjna firma z własnym ośrodkiem badawczo-rozwojowym ma na swoim koncie ponad 180 zgłoszeń patentowych. Wiele konstrukcyjnych rozwiązań FAKRO wytycza nowe kierunki rozwoju dla branży okien dachowych na świecie.

W skład Grupy Fakro, zatrudniającej ponad 4 000 osób, wchodzi 11 spółek produkcyjnych oraz 17 dystrybucyjnych, zlokalizowanych w Europie, Azji i Ameryce. Produkty firmy FAKRO można znaleźć w ponad 50-ciu krajach na całym świecie.

Jakie problemy jeśli chodzi o transport? Problem z pracownikami delegowanymi, kabotaż, i wreszcie Pakiet Mobilności to jedne z głównych utrudnień dotyczących posiadania własnego transportu. Dodatkowo sytuacja związana z pandemią wszystkim dała we znaki. W tej sytuacji, wyjątkowo istotny stał się w transporcie czynnik solidności partnerów biznesowych, dający poczucie bezpieczeństwa i zapewniający ciągłość realizacji przewozów. Nie są to łatwe dla wszystkich czasy dlatego zarówno przedsiębiorcy jak i kierowcy mogą znaleźć szereg informacji na portalu 4 freedoms.net jak również podzielić się różnymi problemami wynikającymi z problemami w Europie